В Україні розпочали будівництво двох десантно-штурмових катерів типу “Кентавр”

28 Грудня 2018, 09:42

У Києві на заводі "Кузня на Рибальському" у п'ятницю, 28 грудня, відбулась церемонія закладки двох десантно-штурмових катерів нового типу "Кентавр", які будуються для Військово-морських сил Збройних сил України. Про це повідомили в прес-службі ВМС.

 

 

Зазначається, що катери будують на замовлення Міністерства оборони України.

 

"Катер призначений для транспортування морем та висадки на необладнане узбережжя морського десанту, ураження (знищення) окремих малорозмірних цілей противника (об’єктів протидесантної оборони) вогневими засобами, боротьби з десантно-висадочними засобами противника, а також для боротьби з протидиверсійними силами та засобами противника, ведення розвідки і спостереження, вивчення району бойового призначення, захисту судноплавства на прикордонних річках, сприяння силам Державної прикордонної служби України в посиленні охорони державного кордону", – йдеться в повідомленні.

 

 

У ВМС нагадали, що в листопаді 2018 року новозбудовані десантні катери прибули до порту Одеса з метою проведення ходових та державних випробувань.

 

 

Нагадаємо, 14 вересня в Києві на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському" відбулася церемонія спуску на воду першого з серії десантно-штурмового катера типу "Кентавр".

 

19 листопада в Одесу для продовження випробувань прибули десантно-штурмові катери типу "Кентавр".