НОВИНИ

У Києві спустили на воду український десантно-штурмовий катер "Кентавр"

Турчинов заявив, що катер здатний рухатися зі швидкістю 40 вузлів та може перевозити 36 морських піхотинців зі штатним озброєнням.

У Києві на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському" у п'ятницю, 14 вересня, відбулася церемонія спуску на воду першого з серії десантно-штурмового катера типу "Кентавр". Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

 

Фото з підготовки до офіційної церемонії

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що катер здатний рухатися зі швидкістю 40 вузлів, броньований, може перевозити 36 морських піхотинців зі штатним озброєнням, достатнім для організації на березі опорного пункту.

 

"Катер має потужне озброєння: реактивну систему залпового вогню та 2 бойових модулі з крупнокаліберними кулеметами та гранатометами, які за рахунок системи стабілізації можуть вести прицільний вогонь, не зменшуючи швидкості руху катера, що значно підвищує його бойовий потенціал, безпеку та мобільність десантного підрозділу", – наголосив він.

 

За його словами, катер повністю спроектовано та збудовано в Україні, а його характеристики відповідають кращим світовим зразкам.

 

"Особливої актуальності питання нарощування потенціалу ВМС набуває через збільшення військової присутності РФ в Азово-Чорноморському регіоні та блокування морського судноплавства в Азовському морі", – підкреслив секретар РНБО.

 

 

"Військова техніка, що надходить до ВМС – катери, озброєння тощо, дозволяють виконати рішення РНБО України щодо збільшення нашої військової присутності в Чорному та Азовському морях та надійно захистити морські кордони України", – підсумував він.

 

Фото з підготовки до офіційної церемонії

 

Нагадаємо, 28 грудня 2016 року  Києві на суднобудівному заводі "Ленінська кузня" відбулась закладка двох десантно-штурмових катерів нового типу "Кентавр". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.