НОВИНИ

У Одесу прибули українські десантно-штурмові катери "Кентавр"

У ВМС додали, що наступним етапом будуть випробування у морі та перехід до держвипробувань.

У Одесу в понеділок, 19 листопада, для продовження випробувань прибули десантно-штурмові катери типу "Кентавр". Про це повідомляє прес-центр Командування Військово-морських сил Збройних сил України.

 

 

Як зазначається, наразі завершилися заводські випробування нових бойових одиниць на Київському суднобудівному заводі ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському", де їх було побудовано на замовлення Міністерства оборони України для ВМС ЗСУ.

 

"Десантно-штурмові катери здійснили успішний перехід під власними двигунами з Києва до Одеси, наступний етап – завершення встановлення обладнання, ходові випробування у морі та перехід до стадії державних випробувань", – заявив начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗСУ капітан 1 рангу Василь Радчук.

 

За його словами, під час будівництва катери пройшли модернізацію, у тому числі встановлення деяких нових систем, які зараз проходитимуть перевірку на функціональність.

 

"Даний проект має низку відмінностей від аналогічних у даному класі катерів, зокрема швидкість близько 40 вузлів, бронювання, можливість перевезення морського десанту та його висадку через носову апарель, а також наявність реактивної системи залпового вогню і бойових модулів", – наголошується в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 14 вересня в Києві на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському" відбулася церемонія спуску на воду першого з серії десантно-штурмового катера типу "Кентавр".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.