В Україні на виборах у Держдуму РФ проголосували понад 350 росіян

18 Вересня 2016, 20:50

У Києві на виборах депутатів Держдуми РФ проголосували 155 осіб. Про це повідомляє посольство Росії в Україні.

За його даними, в цілому на території російських дипустанов на Україні проголосували понад 350 громадян Росії. Зокрема, у Львові – 38 осіб, в Одесі – 120, в Харкові – 56.

Виборчі дільниці закрилися о 20:00.

Нагадаємо, протягом дні активісти пікетували російське посольство у Києві, між ними та поліцією сталися сутички. Увечері мітингувальники спалили під посольством російський прапор і розійшлися.

В Одесі "Правий сектор" закидав генконсульство РФ яйцями, поліція затримала кількох активістів.

Раніше у МЗС заявили, що проведення виборів депутатів Держдуми у приміщеннях російських диппредставництв на території України можливе виключно після відмови російської сторони від проведення виборів на окупованих територіях, проте Кремль заявив, що не братиме ці вимоги до уваги.

Верховна Рада України ухвалила заяву до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей і міжнародних організацій, у якій закликала не визнавати вибори в Держдуму РФ на території окупованого Криму.

Спостерігати за виборами до Держдуми РФ на її території та в окупованому Криму відмовились ОБСЄВенеціанська комісія та європейські спостерігачі. США, Данія, Румунія і Литва заявили, що не визнають російські вибори в окупованому Криму.