НОВИНИ

Сутичка біля посольства РФ у Києві: Поліція затримала чоловіка

Протестувальники намагалися загородити прохід до входу в будівлю посольства.

Під будівлею посольства РФ у Києві зібралося кілька десятків представників різних організацій, які протестують проти проведення виборів до російського парламенту на українській території.

Вони намагаються загородити прохід до входу в будівлю посольства РФ в Києві. Протестуючі, серед яких депутат Київської міськради, колишній народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко, розхитували огорожу.

На даний момент правоохоронці відтіснили протестувальників, загороджувальна сітка пошкоджена.

Окрім того, один з протестувальників намагався проникнути на територію посольства. Його затримали і доставили в управління поліції. Дані про його особистості уточнюються. Сам він представився депутатом Київської міськради.

За словами заступника начальника патрульної поліції Києва Олега Чувілкіна, підкріплення вони поки не очікують, але все буде залежати від ситуації. Будівлю, як і раніше, охороняє 30 нацгвардійців.

Незважаючи на спроби блокування роботи виборчої дільниці на території посольства, бажаючі проголосувати можуть пройти на його територію через кордон правоохоронців, які охороняють дипустанову.

Нагадаємо, голосування до Держдуми Росії у диппредставництвах в Україні розпочалось під посиленою охороною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.