В МЗС Польщі вважають, що договір про асоціацію парафують до кінця березня

6 Березня 2012, 01:05

"Польща хотіла б, аби Угода про асоціацію була підписана, ратифікована і втілена. Ми погоджуємося з Юлією Тимошенко, яка хоче, щоб це сталося, незалежно від того, що буде з нею. Але є думка кількох держав Євросоюзу, що цього не станеться поки не вирішена справа з Тимошенко і українська влада це знає", – повідомив Радек Сікорський журналістам під час прес-конференції в Празі. 

На думку міністра, у подальшому важливу роль в підписанні угоди можуть зіграти майбутні парламентські вибори та "якість українського правосуддя", яке застосовують для опозиційних лідерів.

Зі схожою заявою виступила і верховний представник Євросоюзу із закордонних справ Катрін Аштон. «Ми хочемо цю Угоду про асоціацію, але ми визнаємо, що політичні структури, які діють в Європі, хочуть побачити рух із цього питання», – заявила Аштон, також згадавши справу Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, минулого тижня п'ять міністрів закордонних справ європейських країн у відкритому листі висловили заклопотаність з приводу стану демократії в Україні та заявили, що доля Угоди про асоціацію залежить від української влади.