В Китаї кількість померлих від коронавірусу перевищила 2440 осіб

23 Лютого 2020, 11:58

Кількість загиблих від пневмонії, викликаної новим видом коронавіруса COVID-19, в Китаї зросла до 2442 людина. Про це повідомляє Національна комісія з охорони здоров'я КНР.

 

Варто зазначити, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом в 31 провінції в материковому Китаї досягла 76 936 осіб. Наразі хворіють 51 606 осіб, з них 10 968 осіб знаходяться у важкому стані, а 22 тисячі 888 осіб виписано з лікарень.

 

За останню добу по всій країні були виявлені 648 нових випадків зараження, з лікарень виписали 2230 осіб, померли 97 (з них 96 – в провінції Хубей).

 

В даний час зареєстровано ще понад 4,1 тисячі випадків з підозрою на зараження коронавірусом, понад 106 тисяч людей, які мали тісний контакт з хворими, що перебувають під медичним наглядом.

 

Нагадаємо, що коронавірус Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

   

23 січня було зареєстровано першу смерть від коронавірусу поза епіцентром спалаху – у провінції Хебей. Першу смерть поза межами Китаю було зафіксовано 1 лютого – на Філіппінах.

 

Через епідемію влада Пекіна скасувала всі святкові заходи з нагоди Нового року за місячним календарем. Щонайменше вісім китайських міст – Ухань, Ечжоу, Хуанганг, Чібі, Цяньцзян, Чжицзян, Цзинмень і Сяньтао – ізолювали. 31 січня ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію у світі. 3 лютого Кабмін затвердив план для запобігання коронавірусу. 11 лютого ВООЗ дала китайському коронавірусу офіційну назву – COVID-19.

 

21 лютого у Китаї заявили, що почнуть випробування вакцини проти коронавірусу на людях через декілька місяців. Деякі вакцини вже тестують на тваринах.