НОВИНИ

Кабмін затвердив план для запобігання новому коронавірусу

Уряд також встановив режим підвищеної готовності для всіх систем цивільного захисту.

Кабінет міністрів затвердив план запобіганню, занесенню та поширенню на території України нового коронавірусу з Китаю, проінформував прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму telegram 3 лютого.

 

"Розробляємо також плани на регіональному рівні для окремих областей. Лікарні повинні підготуватися до можливого випадку захворювання, визначити потребу в ліках та обладнанні", - написав Гончарук.


Як зазначив прем'єр-міністр, уряд зобов'язує провести навчання в медичних закладах щодо готовності прийняти потенційних хворих. Міністерство охорони здоров’я має проконтролювати весь процес та допомогти методологічно.

 

У повідомленні нагадують, що Міністерство закордонних справ та Міністерство охорони здоров'я рекомендують тимчасово утриматися від туристичних і ділових поїздок до провінції Хубей та міста Ухань, бо там найбільший ризик зараження. Також рекомендують відкласти свої подорожі, які не є вкрай необхідними, до інших територій Китайської Народної Республіки.

 

Для китайських студентів, які навчаються в Україні, продовжили канікули.

 

"Уряд також встановив режим підвищеної готовності для всіх систем цивільного захисту. Усі відповідні служби готові до оперативної мобілізації", - написав Гончарук.

 

Нагадаємо, що у Таїланді заявили, що знайшли ефективний спосіб лікування від коронавірусу. Там успішно вилікували пацієнтку від китайського коронавірусу комбінацією препаратів для лікування ВІЛ-інфекції та грипу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.