УПЦ МП нагородила Кернеса за організацію візиту Кіріла

29 Червня 2011, 09:12

Кернес подякував за високу нагороду Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополитові Володимирові, митрополитові Харківському і Богодухівському Никодиму, а також архієпископу Ізюмському, вікарію Харківської єпархії Української Православної Церкви владиці Онуфрію, який брав участь в урочистому заході. Геннадій Кернес висловив глибоку вдячність за їхні старання і працю на благо людей.

«Запевняю вас, що буду робити все можливе для процвітання нашої Слобожанщини, нашого Харкова», – підкреслив він.

Харківський міський голова нагороджений Відзнакою Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира 12 червня за труди на благо українського народу і Святої Церкви, а також за участь у підготовці й проведенні візиту 7-8 травня в Харківську єпархію Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кіріла.

Вручення відбулося 27 червня в архієрейському домі Харківської єпархії УПЦ.

Нагадаємо, глава РПЦ Кіріл відправив Божественну літургію на головній площі Харкова 8 травня.

Широко розрекламований візит Патріарха Московського і Всієї Русі Кіріла до Харкова, зібрав значно менше віруючих, ніж прогнозувалося. При цьому, щоб додати значимості візиту Кіріла до Харкова, на фотознімках з місцевої площі Свободи домалювали натовп людей.

А у ВО «Свобода» тоді заявляли, що харківська облорганізація Партії регіонів змушує працівників бюджетної сфери міста брати участь у мітингу в підтримку приїзду патріарха московського й всієї Русі Кіріла в Харків.