НОВИНИ

На літургію Кіріла у Харкові зібралася верхівка міста і дипломати

Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл, митрополит Київський і всієї України Володимир та митрополит Харківський і Богодухівський Никодим відправили Божественну літургію на головній площі Харкова. Про це Тижню повідомили у прес-службі Харківської облдержадміністрації.

В урочистому богослужінні взяли участь вікарій Харківської єпархії архієпископ Ізюмський Онуфрій, православні ієрархи з Росії, України та країн зарубіжжя. На богослужіння прийшли всі бажаючі прийняти участь у літургії, серед яких представники обласної та міської влади, дипломатичних та консульських корпусів, а також просто жителі міста.

Після літургії патріарх Кіріл відправився до Харківського державного академічного театру опери і балету ім. В. Н. Лисенка, де відбулася святкова академія, присвячена 90-річчю митрополита Харківського і Богодуховского Никодима.

Відкриваючи урочисту академію, з вітальним словом виступив патріарх Московський і всія Русі Кіріл, який оголосив грамоту про нагородження митрополита Харківського і Богодуховского Никодима орденом преподобного Серафима Саровского I ступеня.

Блаженнійший Митрополит Київський і усієї України Володимир виступив з теплим словом і вручив митрополитові Никодиму вищу нагороду Української Православної Церкви - Відзнака Предстоятеля УПЦ.

Як повідомлялось, патріарх Кіріл прибув в Україну 6 травня для участі в заходах з нагоди 90-річчя митрополита харківського й богодухівського УПЦ (МП) Никодима й 60-річчя митрополита донецького й маріупольського УПЦ (МП) Іларіона. 7 травня Кіріл перебував у Донецьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.