НОВИНИ

У Харкові паломників до Кіріла домалювали фотошопом

Щоб додати значимості візиту глави РПЦ Кіріла до Харкова, на фотознімках з місцевої площі Свободи домалювали натовп людей. Про це пишуть "Коментарі".

Підкоректовані фото були опубліковані на сайті «Фотолітопис Української Православної Церкви», де друкуються фотоматеріали про життя Української Православної Церкви Московського Патріархату, її предстоятеля та пастви.

Зокрема, на оригіналі фотографії літургія за участю Кіріла, що відбулася 8 травня на харківському майдані Свободи, виглядала менш людною, ніж на фото, опублікованих на на сайті «Фотолітопис Української Православної Церкви».

 

Фактично, кількість слухачів Кіріла на площі було візуально збільшено в 1,5-2 рази.

 

Раніше повідомлялося, що широко розрекламований візит Патріарха Московського і Всієї Русі Кіріла до Харкова, зібрав значно менше віруючих, ніж прогнозувалося.

Зокрема, на літургію за участю Патріарха Кирила, що відбулася 8 травня на харківському майдані Свободи - найбільшій площі в Європі - всупереч очікуваної сотні тисяч людей прийшло, за даними РПЦ, 40 тисяч віруючих.

Однак, за оцінкою деяких ЗМІ, на площу прийшло близько 5 тисяч людей. Під час свого останнього візиту до України 6-8 травня, глава РПЦ Кіріл відвідав Донецьк і Харків.

Перед цим Кіріл був у Києві у квітні. Зокрема, 26 квітня Патріарх Московський Кірілл відкрив пам'ятні заходи в Україні, присвячені 25-м роковинам катастрофи на Чорнобильській АЕС. Він провів заупокійне богослужіння в Києві та зоні відчуження ЧАЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.