УБОЗ свідками на обшук у ProstoPrint взяв людей, які робили «контрольну закупку»

8 Вересня 2011, 17:31

Він не виключив, що під час обшуку в офіс могли щось підкинути.

«Перед тим їх (співробітників – ред.) вивели надвір, і в офісі певний час перебували лише співробітники УБОЗ та поняті, котрих вони привели з собою і котрі, як нам добре відомо, незалежними особами зовсім не є… А річ у тім, що ці ж «поняті» здійснювали оту «контрольну закупку» продукції з логотипом ЄВРО-2012, про яку зараз говорять міліціонери», – сказав Олєйніков.

За його словами, ці люди прийшли в компанію з готовим макетом і попросили терміново виконати замовлення. Замовлення було виконано.  

Однак, Олєйніков упевнений, що це було замовлення не на 60 тис грн., як стверджує міліція.

«Забираючи своє замовлення, як стверджують всі співробітники рецепції – а там у мене працює не одна людина і не дві – ці двоє «понятих» отримали два пакети. Й упакували їх в одну невелику коробку. А між тим, замовлення на 60 тис. – це мінімум десяток коробок вагою по 80 кілограмів. І це ще якщо без кераміки», – пояснив власник компанії.

Нині встановити, що було замовлено неможливо, адже документи вилучили правоохоронці.

«Як же я можу сказати, коли жодних документів у нас тепер нема? Я так розумію, це були і футболки, і чашки, вони хотіли зробити «замовлення» на кілька артикулів, мабуть, щоб підкреслити «тяжкість злочину». Але на 60 тисяч там продукції не було б», – запевнив Олєйніков.

Разом з тим, він наголосив, що під час обшуку міліція не знайшла жодної іншої продукції з логотипом ЄВРО-2012, крім тієї, яку сама ж міліція й замовила

Олєйніков також пояснив, що компанія ProstoPrint лише виконує друк макетів, які не розробляє і на які не має авторських прав.

Інтерв’ю з Денисом Олєйніковим читайте тут.

Нагадаємо, 6 вересня власник компаній Prostoprint та futbolka.ua Денис Олєйніков заявив, що УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ в Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

Як відомо, у серпні у мережі інтернет з'явилися відеоролики з матчу Динамо (Київ) – Карпати (Львів), де вболівальники ображають президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами “Спасибо жителям Донбаса….”