Warning: mysqli_connect(): (HY000/2002): No such file or directory in /home/shorturl/public_html/index.php on line 15

Fatal error: Uncaught TypeError: mysqli_error(): Argument #1 ($mysql) must be of type mysqli, bool given in /home/shorturl/public_html/index.php:15 Stack trace: #0 /home/shorturl/public_html/index.php(15): mysqli_error(false) #1 {main} thrown in /home/shorturl/public_html/index.php on line 15
У ЗСУ назвали основні завдання військової бази в Бердянську - Український тиждень

У ЗСУ назвали основні завдання військової бази в Бердянську

27 Вересня 2018, 15:54

У Бердянську до кінця 2018 року планують створити базу Військово-морських сил України, основним завданням якої буде нейтралізація мінної загрози. Про це повідомив заступник начальника штабу командування ВМС Збройних сил України з євроатлантичної інтеграції Андрій Риженко, передає "Громадське телебачення".

 

"Основним завданням бази буде захист портів Азовського моря і забезпечення безпеки судноплавства, що передбачає проведення протимінних заходів. Це – пріоритетний напрямок розвитку військово-морських сил", – наголосив він.

 

Водночас Риженко зазначив, що через морські міни неодноразово страждали судна прикордонних військ України.

 

"Теперішній статус внутрішніх вод дозволяє опоненту застосовувати мінну зброю практично необмежено і з різних платформ", – підкреслив він.

 

Крім того, Риженко додав, що серед човнів, які вже є в розпорядженні ВМС в Азовському морі, є два артилерійські бронекатери, які будуть оснащені сучасними "сканерами бокового огляду" – сонарними системами, необхідними для безпечного проведення протимінних заходів.

 

Читайте також: "Азовська флотилія". Усе, що відомо про майбутню базу ВМС України

 

Нагадаємо, 24 вересня у порт Маріуполя зайшли пошуково-рятувальне судно "Донбас" та морський буксир "Корець". 

 

Як повідомлялося, 20 вересня "Донбас" та "Корець" вирушили з походом з Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі до Бердянську, де вони повинні стати основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі. 

 

Прохід з Чорного у Азовське море відбувався через контрольовану росіянами Керченську протоку. Щоб контролювати ситуацію, літак розвідник Boeing RC-135V Військово-повітряних сил США з бортовим номером 64-14848 розпочав здійснення польотів поблизу Керченської протоки. Польоти союзників здійснюються кожен день з моменту виходу наших кораблів з Одеси.

 

Крім цього, з порту Бердянську для зустрічі судна "Донбас" та буксиру "Корець" в напрямку Керченської переправи вирушили  "Кременчук" та "Лубни". 

 

23 вересня "Донбас" та "Корець" пройшли міст, який сполучає Таманський півострів та окупований Крим.