У справі Тітушка з’явилось ще троє підозрюваних

8 Липня 2013, 18:43

 Суд об'єднав в одне кримінальне провадження два окремих  – проти Вадима Тітушко і ще трьох осіб: Михайла Пшук, Сергія Приходько, Андрія Ярошенко.

Суддя зазначив, що кримінальні виробництва потрібно об'єднати, враховуючи те, що в них розглядаються одні й ті ж події, і всі четверо обвинувачених діяли спільно.

Під час  попереднього засідання з'ясувалося, що три обвинувачених (Пшук, Приходько і Ярошенко) проживають в Києві або в селах Київської області та є безробітними.

При цьому Михайло Пшук вже був раніше судимий і відбув покарання. Також стало вдіомо, що він виховує 11-річну дочку.

За словами прокурора Віктора Любимова, після об'єднання виробництва у випадку, якщо хоча б один з обвинувачених визнає свою провину, всі інші автоматично будуть вважатися винними у вчиненні злочину.

Наступне засідання у справі  пройде 10 липня.

Нагадаємо,  18 травня вдень на вул.Велика Житомирській у Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Під час інциденту постраждали журналістка 5-го каналу Ольга Сніцарчук і фотограф видання "Комерсант" Влад Содель.

Одразу були відкриті кримінальні провадження за ст. 125 Кримінального кодексу (спричинення легких тілесних ушкоджень) і ст. 171 (перешкоджання діяльності журналіста). Згодом міліція перекваліфікувала першу статтю, визначивши інцидент як «хуліганство». 

12 червня прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного мешканця Білої Церкви Вадима Тітушка, котрий підозрюється у хуліганських діях та умисному перешкоджанні діяльності журналістів.

Раніше Тітушку було обрано запобіжний захід у вигляді застави в 22 тис. 940 гривень.

21 травня по підозрою в хуліганстві на акціях було затримано жителя Київської області Вадим Тітушко, проте 22 травня Шевченківський райсуд ухвалив рішення відпустити його під заставу в 22,94 тис грн.

1 липня суд допитав потерпілу Ольгу Сніцарчук, Владислава Соделя та свідка Дмитра Ліпацького, котрий працював на акції фотокореспондентом.