НОВИНИ

Прокуратура направила до суду справу Тітушка

Прокуратура Шевченківського району Києва затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного мешканця Білої Церкви, котрий підозрюється у хуліганських діях та умисному перешкоджанні діяльності журналістів під час масових заходів 18 травня у центрі Києва, повідомили у відомстві.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Вадима Тітушка скеровано до Шевченківського районного суду для розгляду по суті.

Прокуратура вказує, що обвинуваченому обрано запобіжний захід у вигляді застави в 22 940 гривень.

Стосовно інших трьох осіб, що також підозрюються у хуліганських діях та умисному перешкоджанні, триває досудове розслідування.

Як відомо,  18 травня у центрі Києва сталось зіткнення свобдівців та чоловіків спортивної статури. Журналістка Ольга Сніцарчук та фотограф Влад Содель постраждали, знімаючи сутичку. 

Одразу були відкриті кримінальні провадження за ст. 125 Кримінального кодексу (спричинення легких тілесних ушкоджень) і ст. 171 (перешкоджання діяльності журналіста).  Згодом міліція перекваліфікувала першу статтю, визначивши інцидент як  «хуліганство». 

 21 травня відбувся перехресний допит одного з нападників, спортсмена Вадима Тітушка та Ольги Сніцарчук. До цього в інтернеті з’явився відеозапис  Вадима Тітушка, який запевнив, що «працював» на опозицію, а журналістка – «сама впала».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.