НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

У суді адвокат Тітушка постійно провокує потерпілих журналістів

Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву до 13.30 у розгляді кримінальної справи за фактом нападу на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя 18 травня у Києві. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Під час ранкового засідання суду прокурор зачитав обвинувальний висновок, в якому коротко переповів всі обставини справи. Також було допитано потерпілу Ольгу Сніцарчук, Владислава Соделя та свідка Дмитра Ліпацького, котрий працював на акції фотокореспондентом.

Даючи вільні свідчення та відповідаючи на запитання прокурорів та захисників Содель та Сніцарчук детально розповіли обставини та хронологію інциденту 18 травня.

Зазначимо, що адвокат Тітушка Сергій Олійник під час допиту потерпілих вів себе досить зухвало і намагався провокувати Содель та Сніцарчук.

Зокрема, звертаючись до Сніцарчук, адвокат Тітушка назвав Соделя «вашим  чоловіком, як ви його називаєте», поцікавився, чи «ви подали цивільний позов, щоб збити гроші з мого підзахисного», а у Соделя запитав «чи він міг сам нанести тілесні ушкодження своїй дружині».

Також Олійник по кілька разів повторював запитання про те, хто саме наносив Сніцарчук і Соделю ушкодження, в які саме частини тіла, і якими частинами тілами.  

Між адвокатом Тітушка та Соделем часто виникали перепалки, в результаті чого вони обоє отримали зауваження від судді.

Свідок Лівацький не зумів повідомити суду особливих подробиць інциденту, окрім того, що він зафіксував на свою фотокамеру те, як Тітушко бив Сніцарчук у голову.

Фото - Тиждень.ua

Після перерви у судовому засіданні мають бути допитані ще двоє свідків, сам Тітушко, а також досліджені фото, відео та інші матеріали справи

Судячи з темпу розгляду справи, цілком вірогідно, що сьогодні судове слідство у справі вже буде завершено.

Варто також відзначити, що зал, де слухається справа, не зміг вмістити усіх бажаючих, то ж чимало журналістів перебували поза судовою залою.

Нагадаємо, сьогодні, 1 липня, Шевченківський районний суд Києва розпочав розгляд по суті кримінальної справи за фактом нападу на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя 18 травня у Києві.

12 червня прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного мешканця Білої Церкви Вадима Тітушка, котрий підозрюється у хуліганських діях та умисному перешкоджанні діяльності журналістів.

Раніше Тітушку було обрано запобіжний захід у вигляді застави в 22 тис. 940 гривень.

Загалом у справі судитимуть чотирьох осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.