У березні 2011 року Юрій Пісковий повідомив виданню «Kyiv Post», що він є співвласником порталу.
Сумніви у журналіста Business New Europe стосовно цього твердження виникли після того, як він з’ясував, що Пісковий тісно пов’язаний з латвійською структурою International Overseas Services (IOS).
Нагадаємо, що за допомогою саме цієї структури було створено компанію Highway Investment Processing, яка продала з $150-мільйонною маржею «Чорноморнафтогазу» морську бурову установку. Номінальними власниками Highway Investment Processing були рижани Ерік Ванагельс та Стан Горін.
Business New Europe з’ясував, що у 2010 році Пісковий відкрив офіс для київського представництва International Overseas Services (IOS), а також найняв туди персонал. Офіс був розташований поблизу Верховної Ради і Кабінету Міністрів. Офіс було закрито наступного, 2011 року, одразу після гучних корупційних скандалів, пов’язаних із закупівлею бурової установки.
У 2011 році Пісковий повідомив BNE, що він відкрив офіс IOS, зробивши послугу для свого товариша – менеджера IOS Арвіса Штайнберга, а відтак не має жодних подальших стосунків до латвійської фірми.
Разом із тим принаймні одну офшорну компанію-власника Еx.ua – Altercom Ltd (Денвер) – було створено однією з фірм IOS, а саме: панамською Cascado AG . Директорами цієї панамської фірми є відомі українцям Ерік Ванагельс і Стан Горін.
Пісковий не зміг прокоментувати BNE такий дивний збіг фактів.
«Стосунки Піскового до IOS підживлюють підозру, що він є лише номінальним власником порталу. Багато хто вважає, що реальний власник знаходиться серед найбільших українських провайдерів або веб-хостерів. Це в принципі може пояснити, чому український сайт на відміну від закритих американських файлообмінників, почав працювати знову аж так швидко», – пише Грехем Стек.