У “Правому секторі” не складуть зброї до відставки Януковича

21 Лютого 2014, 21:14

«Правий сектор не складе зброї до відставки Януковича. Ми готові взяти на себе відповідальність за подальне розгортання української революції. Усі винні мають бути покарані», – наголосив Ярош. 

Як відомо, лідери трьох опозиційних фракцій 21 лютого підписали угоду з урегулювання кризи з президентом Віктором Януковичем. За словами опозиціонерів, це було зроблено для того, аби уникнути розколу України та нового кровопролиття.

Після цього Верховна Рада швидко ухвалила низку рішень, які просувала опозиція: повернення до Конституції 2004 року (з подальшим її реформуванням), усунення з посади голови МВС Віталія Захарченка, звільнення від покарання активістів тадопомога від держави постраждалим і сім’ям загиблих учасників акцій протесту.

Крім того, ухвалено закон, за яким можна звільнити з в’язниці екс-прем’єра та лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко.

При цьому вимога протестувальників про негайну відставку Януковича з посади президента не задоволена. Янукович лишезаявив про згоду провести дострокові вибори у грудні. 

Люди на Майдані Незалежності освистали лідерів опозиції, які вийшли до них, щоб розповісти про підписання угоди з владою України про врегулювання кризи. Вони вимагають, щоб до 10 години ранку 22 лютого Янукович подав у відставку