У ПАРЄ радять антифашисту Колесніченку змінити свої гомофобні погляди

Акценти
28 Червня 2013, 15:50

Він зазначив, що під час візиту в Україну у травні цього року мав гарну зустріч з українським депутатом.

"В цілому я вірю у його відданість правам людини, але, звичайно, потрібно буде подивитися, що буде з проектом закону. На мою думку, ухвалення цього закону стане порушенням прав людини", – сказав Хауглі.

"І якщо він говорив правду про свою відданість їхньому захисту, йому варто змінити текст закону", – додав доповідач ПАРЄ.

Норвезький депутат наголосив, що якщо його українські колеги справді стурбовані можливістю поширення жорсткої порнографії чи будь-яких інших подібних матеріалів серед дітей, тоді їм варто підготувати окреме законодавство, яке б забороняло таку практику.

При цьому Хауглі висловив згоду з тим, що держава має захищати дітей.

 "Діти не повинні купувати тютюн, їм не варто пити горілку, дивитися порнографію, жорсткі фільми. Нам варто зберігати мінімальний вік на отримання посвідчень водія. Усі ці речі мають бути, і вони є ключовим зобов’язанням держави", – заявив доповідач ПАРЄ.

"Разом з тим, що стосується виключно фактичного опису світу про те, що деякі люди – геї, що деякі люди народилися з не такою гендерною ідентифікацією, це нейтральні заяви. Це частина реальності, від якої дітей не варто захищати, а навіть навпаки", – додав він.

Як повідомлялось, Рада Європи планує згадати в резолюції про захист прав сексуальних меншин гомофобні настрої в Україні. 

Нагадаємо, Верховна Рада 2 жовтня ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)». Ним пропонується заборонити пропаганду гомосексуалізму та встановити кримінальну відповідальність за порушення цієї заборони.

2 жовтня під тиском журналістів і громадськості Рада скасувала прийнятий раніше у першому читанні проект закону, який уводить кримінальну відповідальність за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини. Однак у Партії регіонів збираються повернутися до розгляду цього закону про наклеп.

90