У МВФ запевнили, що найближчим часом повідомлять нову дату засідання по Україні

23 Березня 2017, 16:48

Міжнародний валютний фонд розраховує повідомити про нову дату засідання Ради директорів з питання завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України найближчим часом. Про це повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс.

"Засідання Ради директорів було відтерміноване для того, щоб оцінити вплив різних останніх подій на програму співпраці. У цьому немає нічого незвичайного. Ми очікуємо, що нова дата засідання буде призначена найближчим часом", – сказав він під час брифінгу у Вашингтоні в четвер.

Представник Фонду при цьому не уточнив, про які події йде мова.

Читайте також: У Мінфіні запевнили, що ситуація з траншем МВФ не вплине на курс гривні

"У мене немає ніяких даних, щоб додати до того, що я сказав. У мене немає деталей", – відповів Райс на питання щодо наявності взаємозв'язку між відтермінуванням дати засідання і торговою блокадою окремих районів Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, питання третього перегляду програми розширеного фінансування МВФ для України зняли з порядку денного ради директорів Міжнародного валютного фонду на 20 березня. У МВФ пояснили, що засідання Ради директорів було відтерміноване, щоб оцінити вплив останніх подій на програму співпраці, тож МВФ розраховує повідомити про нову дату засідання найближчим часом.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко зустрівся 20 березня увечері з лідерами фракцій через ситуацію з МВФ. Порошенко також поінформував, що Україна отримає другий транш фінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €600 млн після виділення чергового траншу Міжнародним валютним фондом.