НОВИНИ

Питання України зникло із завтрашнього порядку денного ради директорів МВФ

Станом на ранок неділі, 19 березня, у списку значиться лише питання Катару.

Питання третього перегляду програми розширеного фінансування Міжнародного валютного фонду (МВФ) для України знило з порядку денного ради директорів Міжнародного валютного фонду на 20 березня.

Згідно з інформацією на сайті Фонду, станом на ранок неділі, 19 березня, у порядку денному його ради директорів лише питання Катару.

Будь-яка інформація про причини таких змін на сайті відсутня. Порядок денний розписаний до 24 березня і питання України в ньому немає.

Нагадаємо, офіційний представник Фонду Джеррі Райс під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер, 9 березня, повідомив, що засідання Ради директорів МВФ з приводу третього перегляду програми співпраці з Україною заплановане на 20 березня.

Президент України Петро Порошенко розраховує, що Україна отримає транш кредиту від Міжнародного валютного фонду в розмірі $1 млрд після рішення Ради директорів МВФ у березні.

Як повідомлялося, 4 березня Міжнародний валютний фонд на рівні експертів досяг домовленості з Україною щодо третього перегляду програми в рамках механізму розширеного фінансування. За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, на початку двадцятих чисел березня може бути прийняте рішення про виділення наступного траншу. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.