У Москві поліція вивезла опозиціонера з лікарні у невідомому напрямку

25 Грудня 2011, 11:58

Як повідомила його дружина Анастасія Удальцова, співробітники правоохоронних органів заявили, що доправлять опозиціонера до спецприймальника для відбування залишилися декількох годин арешту.

Напередодні мітингу за чесні вибори в Москві 24 грудня до опозиціонеру в лікарню, куди він був поміщений після сухої голодовки, приїхав наряд з ОВС «Китай-місто». Поліцейські привезли постанову про привід Удальцова до суду, у зв'язку з черговим звинуваченням у непокорі співробітникам поліції.

На своїй машині за поліцейськими спробував проїхати адвокат Удальцова Ніколай  Полозов, проте його «відсікли» автомобілі супроводу.

Згідно з повідомленнями, що з'явилися у мережі мікроблогів Twitter, не виключається, що опозиціонера відвезли до суду, де йому можуть призначити черговий адміністративний арешт.

Термін попереднього 15-добового арешту координатора руху «Лівий Фронт» закінчився 25 грудня.

Як повідомлялось, 27 грудня у Москві відбулася масова акція протесту проти результатів виборів 4 грудня. За підрахунками організаторів захід зібрав близько 130 тисяч осіб. На мітингу ухвалили резолюцію, яка серед іншого містить заклик не голосувати за Владіміра Путіна на президентських виборах.

На думку першого заступника секретаря Президії Генеральної ради «Єдиної Росії» Андрєя Ісаєва, вимоги мітингувальників багато в чому збігаються з реформами, запропонованими у своєму посланні президентом РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим.

«В державі сьогодні йдуть серйозні політичні реформи, які спрямовані на забезпечення більш точного вираження думки суспільства, на забезпечення більш серйозного впливу суспільства на формування влади, на політику», – цитує Ісаєва прес-служба партії.

Російська опозиція планує провести нову акцію у лютому наступного року.