НОВИНИ

У партії Путіна вважають, що опозиція використовує мітинги для вирішення власних «вузькокорисливих» завдань

На сайті правлячої партії «Єдина Росія» з'явилися перші офіційні коментарі членів фракції про масові демонстрації, що відбулися в суботу, 24 грудня, в містах країни.

На думку першого заступника секретаря Президії Генеральної ради «Єдиної Росії» Андрєя Ісаєва, вимоги мітингувальників багато в чому збігаються з реформами, запропонованими у своєму посланні президентом РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим.

«В державі сьогодні йдуть серйозні політичні реформи, які спрямовані на забезпечення більш точного вираження думки суспільства, на забезпечення більш серйозного впливу суспільства на формування влади, на політику», - цитує Ісаєва прес-служба партії.

При цьому політик попереджає, що «частина так званої несистемної опозиції просто намагається використати невдоволення для вирішення власних політичних вузькокорисливих завдань та інтересів».

Депутат партії в Держдумі Алєксандр Хінштейн, в свою чергу, вважає, що активність опозиції говорить про активність країни і вітає відсутність урядового втручання в цей процес.

«Той факт, що влада не чинять мітингувальникам ні сьогодні, ні минулого разу жодних перешкод, я тільки вітаю, бо це також свідчить про зрілість нашої політичної системи. А також про сильну позицію керівників», – стверджує чиновник.

Нагадаємо, сьогодні у Москві відбулася масова акція протесту проти результатів виборів 4 грудня. За підрахунками організаторів захід зібрав близько 130 тисяч осіб. Опозиція заявляє, що планує провести нову акцію у лютому наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.