НОВИНИ

Нємцов: Російська влада вже тремтить, як осиковий лист

У Росії опозиція планує провести новий мітинг у лютому наступного року, «щоб проконтролювати прийняття законів, які обіцяв Мєдвєдєв». Про це заявив російський політик, співголова опозиційного руху «Солідарність» і Партії народної свободи Боріс Нємцов під час мітингу на проспекті Сахарова у Москві.

Зокрема, він заявив, що не вірить обіцянкам президента Дмітрія Мєдвєдєва щодо комплексної політичної реформи в Росії.

«Мєдвєдєв багато чого в цьому житті говорив, але за 4 роки президентства не зробив. Тому ми йому не віримо і повіримо тільки тоді, коли будуть прийняті конкретні закони про вибори губернаторів, про спрощену реєстрацію опозиційних партій, а також допущені опозиціонери до президентських виборів. Тоді ми і будемо йому вірити», – заявив Нємцов.

За його словами, «влада вже трясеться, як осиковий лист».

«Наші дії: по-перше, обов’язково йти на вибори, зробити так, щоб на кожній дільниці стояло по 10 спостерігачів, які не дадуть красти голоси, а також вести кампанію, щоб не пустити Путіна в Кремль. Досить! Вже направився!», – заявив Нємцов.

За його словами, опозиція планує провести ще більший мітинг у лютому наступного року, «щоб проконтролювати прийняття законів, які обіцяв Мєдвєдєв».

«Якщо вони думають, що всіх обмануть, то помиляються», – додав він.

У той же час, співголова опозиційного руху «Солідарність» Гаррі Каспаров під час мітингу заявив:

«Опозиція повинна слідувати цьому драйву, який їй сьогодні дає суспільство. Народний рух звичайно буде наростати. Вектор один – люди не хочуть цього режиму, люди не хочуть Путіна, поки залишається цей подразник суспільний гнів нікуди не подінеться. Люди вимагають, щоби їх перестали вважати бидлом, а сама основа путінського режиму – ігнорування думки людей, тому цей конфлікт в рамках цього протистояння не вирішиться. Або суспільство буде повністю утрамбоване, або Путін повинен піти», – заявив Каспаров.

Нагадаємо, сьогодні в Москві відбувається черговий мітинг опозиції проти результатів виборів до Держдуми Росії. За попередніми підрахунками організаторів кількість учасників становить понад 60 тисяч. Серед учасників - відомі політичні діячі, письменники, актори тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.