«За» проголосувало 58 із 101 депутата. Зокрема, 31 депутат із фракції Ліберально-демократичної партії, 15 депутатів із Демократичної партії, а також сім депутатів, які виступають за реформування Ліберальної партії Іона Хадирке.
За затвердження уряду проголосували також троє незалежних депутатів із групи Вадима Мішина, незалежний депутат Сергій Сирбу і депутат Вероніка Абрамчук, яка не підкорилася рішенню Партії соціалістів не підтримувати новий уряд.
В уряді Коаліції проєвропейського правління тільки п'ять нових міністрів. Це віце-прем'єр, міністр закордонних справ і європейської інтеграції Наталія Герман, віце-прем'єр із соціальних питань Тетяна Потинг, міністр транспорту і дорожньої інфраструктури Василе Ботнарь, міністр молоді та спорту Октавіан Бодіштяну, міністр культури Моніка Бабук.
Збережуть свої посади віце-прем'єр, міністр економіки Валеріу Лазер, віце-прем'єр з реінтеграції Євген Карпов, міністр фінансів В'ячеслав Негруца, міністр внутрішніх справ Дорін Реча, міністр оборони Віталіє Марінуца, міністр юстиції Олег Єфрим, міністр сільського господарства і продовольства Василе Бумаков, міністр регіонального розвитку та будівництва Марчел Редукан, міністр екології Георге Шалару, міністр інформації і зв'язку Павло Філіп.
Членами уряду автоматично є також президент Академії наук Георге Дука і глава гагаузької автономії Міхаіл Формузал.
Сім членів уряду представляють ЛДПМ, шість – ДПМ, четверо – групу «ліберал-реформаторів». Ці формування увійшли до складу Коаліції проєвропейського правління.
Головним завданням нового уряду проголошена європейська інтеграція, а програма його діяльності є продовженням програми попереднього уряду.
Програма діяльності уряду має назву «Європейська інтеграція: Свобода, Демократія, Добробут» і розрахована на 1,5 року – до чергових парламентських виборів.
Уряд зобов'язується зробити процес інтеграції Республіки Молдова до Європейського Союзу незворотнім. Крім того, кабінет міністрів повинен зосередити всі свої зусилля та ресурси на досягненні мети підписання і набрання чинності Угоди про асоціацію з Європейським союзом, Угоди про лібералізацію візового режиму та Угоди про створення Зони поглибленої та всеосяжної вільної торгівлі.
Нагадаємо, 5 березня парламент Молдови проголосував за відставку Кабінету міністрів під керівництвом Влада Філата. 8 березня президент Молдови Микола Тімофті прийняв відставку уряду.