За його словами, активізація місцевими владами роботи з роз'яснення змін в умовах кредитування дозволить "істотно збільшити кількість тих, хто вирішить скористатися запропонованою можливістю покращити свої житлові умови".
«На початку травня значна кількість громадян виявила зацікавленість в цій програмі. Вони зверталися до місцевих органів виконавчої влади і банки, проте, ознайомившись з умовами кредитування і компенсації процентних ставок, відклали ухвалення рішень про участь в цій програмі. Після внесення відповідних коректив до порядку компенсації, а це вже двічі відбувалося, ми розраховуємо, що такі громадяни все ж таки реалізують свої попередні наміри», – сказав він.
За словами Непомнящего, Мінрегіон відзначає недоліки в популяризації програми місцевими владами.
«З регіонів надходить не поодинока інформація про те, що громадяни не знають куди звертатися за консультаціями, а забудовники не знають до кого звертатися в облдержадміністраціях для того, щоб їхні об'єкти потрапили на розгляд міжвідомчої комісії», – сказав він.
Непомнящий також відзначив необхідність більш активної інформаційної роботи з боку банків.
«Пропоную банківським установам поспілкуватися особисто з такими громадянами. Відповідні контакти банки повинні мати», – сказав він.
Нагадаємо, президент Віктор Янукович пообіцяв, що з 1 травня має запрацювати програма іпотечного кредитування для придбання «доступного житла» під 2-3% річних строком на 10-15 років.
16 березня під час «години питань до Кабінету Міністрів» у парламенту віце-прем'єр Сергій Тігіпко оцінив видатки, необхідні для видачі іпотечних кредитів на 10-15 років під 2-3% річних в 10 млрд гривень.