НОВИНИ

На іпотеку від Януковича планують витратити 10 млрд гривень

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко оцінює видатки, необхідні для видачі іпотечних кредитів на 10-15 років під 2-3% річних в 10 млрд гривень. Про це він сказав у Верховній Раді під час "години питань до Кабінету Міністрів".

"Якщо говорити про ті видатки, які має понести наш бюджет для того, щоб виконати всі соціальні ініціативи, то вони розділяться на 2 частини. Для того, щоб виконати іпотечну програму передбачається приблизно 10 млрд, а всі соціальні ініціативи - 16 млрд гривень", - пояснив віце-прем'єр.

Тігіпко звернув увагу на те, що за січень-лютий держбюджет було перевиконано на 2,2 млрд гривень, бюджет Пенсійного фонду перевиконаний на 1 млрд гривень, а бюджети інших соціальних фондів - на 0,3 млрд гривень.

Разом з цим він додав, що виконати всі соціальні ініціативи президента Віктора Януковича Кабінет Міністрів планує за рахунок зростання економіки.

Отже, на реалізацію соціальних ініціатив Януковича знадобиться близько 25 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович спрогнозував, що в рамках програми іпотечного кредитування із травня на житлове будівництво почнеться надання кредитів строком на 10-15 років зі ставкою 2-3% річних.

Як повідомила перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова, "приблизна оцінка всього обсягу (на соцініціативи – Ред.), без програми іпотечного кредитування, становить близько 16 млрд грн". При цьому "близько 11 млрд грн вже є".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.