У Львові депутатів, які підтримають закон про мови, внесуть до «книги національної ганьби»

24 Травня 2012, 16:20

У відозві йдеться про те, що депутати С. Ківалов та В. Колесніченко цим законопроектом «прагнуть розпочати процес остаточного знищення української мови».

«Запропонований на розгляд Верховної Ради України проект закону є результатом прислужницького виконання депутатами від Партії регіонів та її лідерами політичного замовлення російської влади, продуктом правових маніпуляцій та ідеологічного шахрайства, черговою спекулятивною спробою врятувати власний збанкрутілий політичний рейтинг напередодні парламентських виборів», – йдеться у заяві.

«Звертаємося до почуття суспільно-історичної відповідальності всіх депутатських фракцій та національно-державного обов’язку кожного громадянина України з категоричною вимогою одностайно виступити проти цинічних спроб запровадження офіційної двомовності в Україні, що є фактичним зазіханням на основи конституційного ладу і повинно кваліфікуватися як державний злочин», – зазначають протестувальники.

За їх словами, «кожен народний депутат, який проголосує за витіснення української мови з усіх сфер суспільного життя, буде занесений до «книги національної ганьби» і позбавлений політичного майбутнього».

Нагадаємо, 700 прихильників "Свободи", "Батьківщини" і УНП вимагають біля Ради не приймати закон про мовну політику.

Як відомо, законопроект про засади державної мовної політики є в порядку денному Верховної Ради на четвер, 24 травня.