У Кремлі офіційно підтвердили скасування поїздки Путіна у Францію

11 Жовтня 2016, 14:21

Прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков підтвердив, що Владімір Путін скасував свій візит до Парижа, який планувався на 19 жовтня. Про це Пєсков сказав журналістам.

"Президент прийняв рішення скасувати цей візит. Справа в тому, що планувалися деякі заходи, пов'язані з відкриттям російського культурно-духовного центру, проведенням однієї з виставок", – зазначив Пєсков.

"На жаль, ці заходи випали з програми, і тому президент прийняв рішення свій візит до Французької республіки скасувати", – додав прес-секретар.

За його словами, "з самого початку в контактах зі своїм французьким колегою президент Путін зазначав, що буде готовий відвідати Париж в той час, коли це буде зручно для президента Олланда".

"Тому ми дочекаємося, коли це комфортний час настане, і президент знову розгляне можливість здійснення такого візиту в разі, якщо таке питання буде на порядку денному", – зазначив Пєсков.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела у Франції повідомили, що Владімір Путін скасував заплановану поїздку до Франції через конфлікт навколо Сирії. Напередодні французький президент Франсуа Олланд сказав, що проти Росії можуть бути висунені звинувачень у військових злочинах за її бомбардування другого за величиною сирійського міста Алеппо.

Нагадаємо, глава МЗС Франції Жан-Марк Еро сказав, що зустріч лідерів «Нормандської четвірки» щодо ситуації на Донбасі може пройти 19 жовтня. ​Згодом помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що зустріч лідерів Росії, Німеччини, Франції та України, які входять в «нормандську четвірку», запланована на 19 жовтня.

В Адміністрації президента повідомили, що українська сторона станом на 11 жовтня не отримувала формального запрошення на участь в саміті глав країн «нормандської четвірки».