За даними кореспондентів місцевих ЗМІ, які знаходились на місці події, операція з витіснення з площі Свободи учасників акції тривала всього 5-7 хвилин. При цьому поліція використовувала гумові кулі, водомети і сльозоточивий газ.
Спецназівці замкнули людей з двох сторін і переслідували тих, що ховаються від них. За іншими даними, варта порядку все-таки залишила «коридор», за допомогою якого мітингувальники могли покинути місце проведення акції протесту.
За оцінкою кореспондентів, в результаті «максимально жорстких дій спецназу» було багато поранених, причому серед них також жінки.
Розвозити поранених по лікарнях приїхали близько десяти машин швидкої допомоги.
За повідомленнями грузинських ЗМІ, на місці розгону акції помер 40-річний чоловік, особа якого доки не встановлена. Людина в несвідомому стані була виявлена біля станції метро "Площа Свободи". На місце прибула машина швидкої допомоги, але лікарям не вдалося його врятувати. Офіційного підтвердження цієї інформації доки немає.
У МВС Грузії заявили, що також загинув поліцейський. «Організатори мітингу так покинули мітинг, що на великій швидкості проїхали по масі людей. В результаті цього загинув один поліцейський. 19 чоловік отримали поранення, їх стан не важкий", – сказав представник МВС.
За інформацією телеканалу «Руставі 2», поліцейського збила одна з машин, що належать лідерам опозиції, у той момент, коли вони покидали проспект Руставели в ході розгону. Як припускає телеканал, машина могла належати чоловікові Ніно Бурджанадзе Бадрі Біцадзе. Запис інциденту був показаний в ефірі грузинських телеканалів.
Організатори акції і представники ряду опозиційних рухів заявляють, що спецназ поліції «застосував непропорційну силу і виявив жорстокість при розгоні мітингу, побивши десятки учасників акції і затримавши велику групу демонстрантів».
За словами Ніно Бурджанадзе, у натовпі "була паніка", а також мала місце "провокація влади", чиї дії вона назвала "брудом".
Зараз усі прилеглі до проспекту Руставелі вулиці Тбілісі, де в четвер пройде військовий парад, блоковані поліцейськими, які не пропускають людей на проспект, побоюючись, що опозиціонери знову туди повернуться. Поряд з ланцюгом, що вишикувався, військових і поліцейських чергують автобуси, також знаходяться представники силових структур.
Нагадаємо, 22 травня Бурджанадзе оголосила початок революції в Грузії. Напередодні частина опозиції Грузії на чолі з організацією «Народні збори» дала президенту Михайлу Саакашвілі три дні на те, щоб прийняти рішення про відставку.
Біля будівлі громадського телебачення Грузії, де проходила акція протесту грузинської опозиції, відбувалися зіткнення поліції з демонстрантами. Поліція застосувала гумові кулі і сльозогінний газ.
Пізніше Росія висловила «глибоку стурбованість» порушенням прав людини в Грузії. У офіційній заяві МЗС РФ наголосило, що «дії режиму Михайла Саакашвілі не можуть розцінюватися інакше, як перешкоджання реалізації населенням і політичними силами країни законних прав на свободу зборів і висловлювання думки».
Водночас, посол Грузії в Україні Грегол Катамадзе заявив, що 21-22 травня, під час акцій протесту в Тбілісі і Батумі, російські війська були підтягнуті до кордонів Грузії.