У Черкасах створили Революційний комітет захисту голосів виборців

Акценти
17 Листопада 2012, 22:45

Комітет має на меті захистити голоси виборців,  які під час парламентських виборів голосували за опозиційних кандидатів-мажоритарників у 194 і 197 виборчих округах з центрами в місті Черкаси і Канів.

Кандидат від "Батьківщина" Микола Булатецький повідомив, що комітет буде збиратися щосуботи в актовому залі краєзнавчого музею в Черкасах. При цьому, Булатецький зазначив, що дуже складно було домовитися про оренду приміщення, оскільки всі йому відмовляли.

"Ми вважаємо, що потрібно проводити перевибори не по п'яти, а по всіх округах. Тільки таким чином можна мирним шляхом змінити владу в країні", – сказав Булатецький.

Він також закликав присутніх вимагати відставки голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба та начальника Головного управління МВС  в Черкаській області Валерія Дернового, оскільки, на думку Булатецького, вони сприяли виборчим фальсифікаціям.

Читайте також: Війна за спірні округи: чи зможе опозиція повторити 2004 рік

Нагадаємо,  ЦВК визнала неможливим встановити достовірні результати голосування в п’яти одномандатних округах, серед яких 194 та 197 округи, і рекомендувала парламенту призначити в них повторні вибори.

В окрузі №194 боротьба точилася між кандидатом від опозиції Миколою Булатецьким та самовисуванкою Валентиною Жуковською, в 197-му окрузі змагались самовисуванець Богдан Губський та кандидат від об’єднаної опозиції Леонід Даценко.

У Верховній Раді вже зареєстровано законопроект про внесення змін до закону "Про вибори депутатів України" щодо проведення повторних виборів депутатів в одномандатних виборчих округах

Депутат Верховної Ради від фракції БЮТБ Юрій Одарченко виключив голосування опозиції за повторні вибори в мажоритарних округах і пропонує проведення переголосування

90