НОВИНИ

Опозиціонери Черкащини радять губернатору Тулубу їхати послом у Гондурас

Найгіршим губернатором за всю історію Черкащини вважають місцеві опозиціонери Героя України Сергія Тулуба. Про це заявив лідер уманської організації "Фронт Змін" Максим Поляков.

"Тулуб запам'ятається лише порожніми обіцянками та героїчними воланнями. Однак 75% жителів області проголосували за опозицію. Від цього губернатора вже стогнуть усі інвестори. Зараз вони задають єдине запитання: "А Тулуба знімуть?" Ці люди добре знають, що ніякі інвестиційні проекти в області не діють. Бо губернатор на будь-які інвестиційні пропозиції відповідає: "А скільки мені дасте?", - розповів Поляков.

Він згадав, як Тулуб обіцяв відродити уманський аеропорт та вкласти мільйони в уманську інфраструктуру: "Після масштабних фальсифікацій на виборах, які чинилися з відома губернатора, Тулубу треба піти в церкву, помолитися, попросити вибачення й тихенько піти послом у Гондурас".

Як повідомлял, відразу після виборів Сергій Тулуб заявив, що його задовольняє друге місце Партії регіонів на виборах в області, оскільки вибори відбулися "чесно й прозоро".

Згодом Тулуб оголосив про відставку деяких чиновників через втрату здоров’я на виборах.

Нагадаємо, Нагадаємо, перед виборами Сергій Тулуб заявляв, що проаналізував виборчу ситуацію в регіоні і дійшов висновку, що в опозиції зібралися одні горлопани, представники УДАРу платять податки в Німеччині, і лише у ПР є «обличчя України», на концерти якого ходить багато людей.

"ПР впевнена у своїй перемозі й немає потреби щось підтасовувати, щоб знівелювати всю ту роботу, яка проведене владою за останні два з половиною роки. Курс реформ, який започаткований президентом України", - наголосив Тулуб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.