Трамп заперечив звинувачення про домовленості з Зеленським

20 Вересня 2019, 16:27

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спростував звинувачення про домовленості з лідером іншої держави, з приводу чого надійшла офіційна скарга від співробітника американської розвідки. Про це Трамп написав у Twitter.

 

Скарга стосується липневого телефонного дзвінка з президентом України Володимиром Зеленським.

 

У своєму Twitter президент США назвав звинувачення "фейковими новинами".

 

Зокрема Трамп переконаний, що радикальні демократи та їхні медіа-партнери публікуючи фальшиві новини знову йдуть проти нього.

 

“Вони думають, що я, можливо, мав «ризиковану» розмову з певним іноземним лідером, виходячи з заяви «високопартійних» винуватців”, – написав Трамп, наголошуючи, що всі, хто чули або знають розмову не йшли проти нього.

 

За його словами під час розмови він не сказав нічого неправильного.  

 

Нагадаємо, 22 серпня повідомлялося, що Джуліані обговорював справу Байдена з представником президента Володимира Зеленського.

 

 20 вересня стало відомо, що адвокат Трампа просив офіційну владу України розслідувати справу. Про це він випадково обмовився в ефірі

 

Нагадаємо, 20 вересня юрист Джордж Конвей заявив, що американському голові потрібно оголосити імпічмент, якщо підтвердиться, що він тиснув на Україну щодо справи сина Джо Байдена.