НОВИНИ

Адвокат Трампа обговорив справу Байдена з представником Зеленського

Рудольф Джуліані і представник Зеленського зустрілися в Мадриді.

Високопоставлений представник президента України Володимира Зеленського говорив по телефону і зустрічався особисто з адвокатом президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Рудольфом Джуліані. Про це повідомляє CNN.

 

Зокрема, предметом обговорення стало розслідування відносно сина Джо Байдена.

 

"Джуліані говорив по телефону і провів особисту зустріч в Мадриді з високопоставленим представником Зеленського, щоб спонукати Україну розслідувати потенційний конфлікт інтересів, пов'язаний з родиною Байдена, а також питання про те, здійснювала ця країна будь-які кроки під час виборів в США 2016 року , з метою нашкодити виборчої кампанії Трампа ", - повідомляє видання.

 

До того ж американські державні чиновники, які займаються зовнішньою політикою, пов'язаної з Україною, звинувачують Джуліані в ускладненні дипломатичного візиту Зеленського в Білий дім.

 

Раніше, спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що заяви адвоката американського президента Руді Джуліані, а також звинувачення на адресу сина Джо Байдена, пов'язані з Україною, не вплинуть на підтримку Вшингтона українського народу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.