НОВИНИ

Адвокат Трампа випадково зізнався, що просив Україну розслідувати справу Байдена

Джуліані заплутався у своїх заявах.

Руді Джуліані, адвокат американського президента Дональда Трампа, ненароком визнав, що просив владу України розслідувати справу проти сина Джо Байдена. Він зробив це під час інтерв'ю на CNN, повідомляє Media ITE.

 

Джуліані згадував події 2016 року, а потім заявив, що Джо Байден "підкупив президента України, щоб звільнити прокурора (генпрокурора Віктора Шокіна - ред.), який розслідував справу його сина".

 

Після цього ведучий CNN Кріс Куомо задав Джуліані питання: "Ви просили Україну розслідувати Джо Байдена?".

 

Адвокат відповів на це: "Ні, насправді я цього не зробив. Я попросив Україну розслідувати звинувачення щодо втручання українців у вибори (в США - ред.) 2016 року на користь Гілларі Клінтон". 

 

Після цього ведучий задав ще одне запитання: "Ви ніколи не висловлювали прохання щодо Гантера Байдена? Ви ніколи й нічого не просили про Джо Байдена у прокурора?".

 

На це Джуліані зазначив, що єдине прохання з його боку стосувалося того, щоб "зрозуміти, як саме Луценко, який був призначений (генпрокурором – ред.), припинив справу AntAC".

 

"Отже, ви попросили Україну розглянути справу Джо Байдена?", - перепитав ведучий.

 

"Звичайно, так", - відповів Джуліані.

 

Раніше, спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що заяви адвоката американського президента Руді Джуліані, а також звинувачення на адресу сина Джо Байдена, пов'язані з Україною, не вплинуть на підтримку Вшингтона українського народу.

 

22 серпня повідомлялося, що Джуліані обговорював справу Байдена з представником президента Володимира Зеленського. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.