Тюремники запевнили, що готові привезти Тимошенко до суду

23 Січня 2014, 20:31

"Готовність пенітенціарної служби та неодноразові спроби все ж вивезти Тимошенко до суду вже протягом майже двох років спостерігає вся країна. Кожен раз керівництво колонії вживає вичерпних заходів щодо підготовки етапування. Зокрема, керівник Качанівської колонії неодноразово особисто буквально умовляв засуджену не порушувати закон і виконати вимогу суду – тобто, прибути на засідання", – йдетсья у повідомленні.

У ДПтС наголосили, що Тимошенко жодного разу до не погодилася на етапування, "більш того неодноразово загрожувала колонії позовами до Європейського суду у разі, якщо її хоча б спробують етапувати. Керівництво ж установи, в свою чергу, неодноразово відзначало недопущення застосування ні тиску, ні примусу Тимошенко".

"Відповідно, якщо вона все ж має намір виїхати до суду, а її заяви в ЗМІ не є черговим популізмом, і вона нарешті проїде до автомобіля конвою, пенітенціарна служба готова реалізувати доставку засудженої до суду" , – підкреслює прес-служба.

Як відомо, завтра, 24 січня, Київський районний суд Харкова планує провести чергове засідання з розгляду справи щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлію Тимошенко обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

Нагадаємо також, що 16 січня Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінального процесуального кодексу, якими визначила підстави та порядок здійснення заочного кримінального провадження.

Позначки: