НОВИНИ

Суд у справі ЄЕСУ перенесли на кінець січня

У засіданні Київського районного суду Харкова, який слухає кримінальну справу щодо зловживань у діяльності ЄЕСУ, оголошено перерву до 10.00 24 січня. Відповідне рішення у п'ятницю ухвалив головуючий суддя Костянтин Садовський.

Таке рішення суддя мотивував відсутністю в залі судових засідань підсудної екс-прем’єра Юлії Тимошенко та її захисниці Євгенії Тимошенко.

На перенесенні засідання наполягали представники держобвинувачення.

У свою чергу сторона захисту вкотре поставила перед судом вимогу розглянути клопотання про закриття кримінальної справи щодо ЄЕСУ у зв’язку з відсутністю в діях Тимошенко складу злочину.

У свою чергу захисник екс-прем’єра  і народний депутат Андрій Кожем’якін, виступаючи на судовому засіданні, висловив переконання, що влада продовжує намагання дискредитувати Тимошенко, не закриваючи справу ЄЕСУ.

Суддя наголосив, що позиція суду залишається незмінною і клопотання захисту Тимошенко про закриття кримінальної справи ЄЕСУ буде розглянуто на відповідній стадії судового процесу за участю самої підсудної.

Рішення Садовського про перенесення засідання прихильники Тимошенко зустріли скандуванням: "Ганьба!" та "Юлі – волю!".

Такими ж вигуками прихильники проводили з зали судових засідань представників держобвинувачення.

Судове засідання тривало близько 35 хвилин.

У п'ятницю Юлія Тимошенко не була доставлена в суд. У пенітенціарній службі сказали, що вона відмовилася їхати.

Як відомо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлія Тимошенко обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.