НОВИНИ

Cуд над Тимошенко перенесли на кінець вересня

У судовому процесі в справі про діяльність корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко оголошено перерву до 23 вересня 9:00.

"Суд ухвалив вважати неможливим розглядати справу за відсутності підсудної Юлії Тимошенко та її захисника Кожем'якіна. У судовому засіданні оголошується перерва до 23 вересня, 9:00", - йдеться в постанові, яку оголосив у п'ятницю суддя Костянтин Садовський.

Прихильники екс-прем'єра, які були присутні в залі, зустріли постанову криками "Ганьба!", "Юлі волю!" і "Юлю на лікування!".

Нагадаємо, раніше Державна пенітенціарна служба повідомила, що 6 вересня Тимошенко написала заяву, у якій вкотре відмовилася бути присутньою на судовому засіданні по справі ЄЕСУ

Як відомо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.