Технічна місія МВФ завершила роботу в Україні

27 Березня 2017, 20:45

Технічна місія МВФ із питань податкової політики завершила роботу в Україні. Про це повідомляється на сторінці Міністерства фінансів у Facebook.

«Мінфін отримав консультативну допомогу, зокрема, щодо регулювання контролю над трансфертним ціноутворенням, удосконалення спрощеної системи оподаткування та впровадження правил BEPS. Також Місія надала рекомендації щодо впровадження податку на виведений капітал» – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві пояснили, що активно співпрацюють із міжнародними партнерами, щоб імплементувати в Україні найкращі практики.

Нагадаємо, питання третього перегляду програми розширеного фінансування МВФ для України зняли з порядку денного ради директорів Міжнародного валютного фонду на 20 березня. У МВФ пояснили, що засідання Ради директорів було відтерміноване, щоб оцінити вплив останніх подій на програму співпраці, тож МВФ розраховує повідомити про нову дату засідання найближчим часом.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко зустрівся 20 березня увечері з лідерами фракцій через ситуацію з МВФ. Порошенко також поінформував, що Україна отримає другий транш фінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €600 млн після виділення чергового траншу Міжнародним валютним фондом.