Технічна місія МВФ розпочала роботу в Україні

23 Березня 2017, 20:15

Технічна місія МВФ розпочала свою роботу в Україні. Про це повідомили в Міністерстві фінансів України.

«Серед ключових питань на порядку денному — оцінка і рекомендації МВФ щодо концепції розвитку ДФС, яка була напрацьована Мінфіном разом з Державною фіскальною службою. Ми разом працюємо над запуском середньострокової реформи ДФС, яка є одним з ключових пріоритетів Мінфіну, і є дуже важливою для покращення системи адміністрування податків», – йдеться  у повідомленні.

Нагадаємо, питання третього перегляду програми розширеного фінансування МВФ для України зняли з порядку денного ради директорів Міжнародного валютного фонду на 20 березня. У МВФ пояснили, що засідання Ради директорів було відтерміноване, щоб оцінити вплив останніх подій на програму співпраці, тож МВФ розраховує повідомити про нову дату засідання найближчим часом.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко зустрівся 20 березня увечері з лідерами фракцій через ситуацію з МВФ. Порошенко також поінформував, що Україна отримає другий транш фінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €600 млн після виділення чергового траншу Міжнародним валютним фондом.