Суддя Тимошенко “раптово й загадково” захворів

24 Січня 2014, 06:41

На думку Власенка, "загадкова хвороба судді" пов’язана з категоричною вимогою Юлії Тимошенко доставити її на завтрашнє судове засідання.

"Після маніпулятивних та цинічних заяв тюремників щодо доставки Тимошенко до суду харківський суддя Костянтин Садовський раптово захворів. Як же ж вони бояться, що вона поспілкується із журналістами, хоч би і в залі суду", – заявив Власенко.

За його словами, у четвер, близько 17:00, суддя Костянтин Садовський  "ще був живий-здоровий і перебував на робочому місці".

Про "загадкову хворобу" Садовського Власенко дізнався від свого колеги Олександра Плахотнюка, якому про це телефоном повідомив керівник Качанівської колонії Ігор Колпащіков.

Як повідомлялося, 24 січня Тимошенко звернулася до адміністрації Качанівської колонії з заявою, в якій вимагає доставити її на судове засідання 24 січня з розгляду справи щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Як відомо, завтра, 24 січня, Київський районний суд Харкова планує провести чергове засідання з розгляду справи щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Державна пенітенціарна служба заявила про готовність доставити екс-прем'єра Юлію Тимошенко до суду

Нагадаємо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлію Тимошенко обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була.

Нагадаємо також, що 16 січня Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінального процесуального кодексу, якими визначила підстави та порядок здійснення заочного кримінального провадження.