Суд розгляне касацію “дніпропетровського терориста” щодо фільму на Першому національному

29 Липня 2013, 21:51

Вищий спеціалізований суд вирішив, що є «необхідність перевірки матеріалів цивільної справи, є всі підстави для відкриття касаційного провадження».

 «Цей позов спрямований не лише на захист інтересів Дмитра, а й на  боротьбу з таким ганебним явищем, як замовна псевдожурналістика, яка обслуговує брудні ігри владних структур», – заявила адвокат Оксана Томчук.

Як відомо,  2 квітня   Шевченківський районний суд Києва задовольнив позов Дмитра Реви до Першого національного телеканалу і компанії «V-TV» визнавши недостовірною інформацію про Реву, а саме те, що нібито він є «терористом» і «бомбістом». Суд також зобов’язав Перший національний надати ефірний час для спростування інформації.

Однак 4 липня Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції.

18 жовтня 2012 року в ефірі Першого національного телеканалу вперше вийшов фільм «Пекельне пекло», який був присвячений серії вибухів у Дніпропетровську. Творці фільму стверджували, що обвинувачені в справі – винні і що двоє з них працювали в штабі депутата-бютівця і вели листування щодо антитерористичних заходів із керівництвом Дніпровської ГЕС і Запорізькій АЕС.

27 квітня 2012 року у Дніпропетровську в урнах вздовж центрального проспекту сталися чотири вибухи, в результаті яких постраждала 31 особа.  У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив їх дій був корисливий: вони вимагали $4,5 мільйони.

Читайте також: Рік після терактів у Дніпропетровську: суперечливі зізнання, PR силовиків і загадкові родичі у прокуратурі