НОВИНИ

На Перший національний подали до суду за фільм про теракти у Дніпропетровську

Адвокати одного з обвинувачених у дніпропетровських терактах Дмитра Реви подали позов до Першого національного каналу про захист честі і гідності клієнта. Про це повідомила адвокат Оксана Томчук.

Вона також підтвердила, що Рева продовжує голодувати.

«Офіційна заява була подана ще в п'ятницю. Факт його голодування вчора підтвердив представник омбутсмена, він спілкувався з Дмитром», - додала адвокат.

Рева пішов на це після того, як 18 жовтня в ефірі Першого національного каналу був показаний документальний фільм «Адов Ад».

У даному фільмі генеральним прокурором та міністром внутрішніх справ України було зроблено відкриті заяви про доведеність вини Реви в скоєнні зазначеного злочину, незважаючи на відсутність рішення суду з даного питання, що є прямим порушенням чинного законодавства України.

Як відомо, в ефірі Першого національного кілька разів був показаний фільм про дніпропетровські теракти, де проводиться думка, що опозиція могла бути причетна до терактів.

Серед іншого у фільмі були розголошені матеріали слідства, що є порушенням закону і свідченням того, що автори тісно співпрацювали з правоохоронними органами.

Фільм «Адов Ад» створений телекомпанією V-TV, яка є виробником роликів «Останнє попередження», на які раніше скаржилися «Батьківщина» і партія УДАР.

Раніше НТКУ визнала, що ролик «Останнє попередження», в якому містилася критика опозиції, розмістили в рамках передвиборної агітації.

Як повідомляють "Вибори та ЗМІ", ролик замовила кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 220 Ганна Федорченко, яка балотується від Молодіжної партії України.

Саме за позовом Федорченко був знятий з виборів кандидат в Житомирі Володимир Сацюк, а також визнані незаконними дії членів Центральної виборчої комісії Андрія Магери та Валерія Шелудька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.