Спортивні чиновники заборонили доньці колишнього власника ProstoPrint виступати під прапором України

Акценти
30 Листопада 2012, 12:26

Він повідомив, що з 2010 року і по сьогодні його донька, Олександра Олейникова, бере участь у міжнародних юніорських тенісних турнірах під прапором України.

«При цьому 100% витрат на участь у змаганнях завжди покривалося батьками – жодного разу в житті ми не отримували від Федерації Тенісу України ні грошей на проїзд, проживання, харчування спортсменів, ні будь-якої організаційно-технічної допомоги», – зазначив Олейников.

За його словами, для Олександри в Хорватії створені практично ідеальні умови для занять тенісом.

«У той же час ми до останнього моменту «плекали надію» виступати під українським прапором. У січні 2013 року ми запланували для дочки участь у тенісному турнірі Tennis Europe в Швеції», – сказав бізнесмен.

Він пояснив, що процедура заявки на міжнародні юніорські турніри передбачає схвалення списків учасників Федерацією Тенісу України.

«Ми звернулися до Федерації для отримання такого схвалення… Сьогодні ми отримали офіційну відповідь від Федерації Тенісу України. У ній говориться, що ФТУ більш не розглядає Олександру як українського гравця і не планує зараз і надалі надавати їй право на участь у турнірах від імені і під прапором України», – стверджує Олейников.

«У цих умовах у нас не залишається іншого вибору, окрім як продовжити виступи під прапором іншої держави або міжнародних організацій. Остаточне рішення буде прийнято найближчим часом», – заявив він.

Колишній власник компанії ProstoPrint наголосив, що вся його сім’я була і залишається українцями.

«Ми змушені відмовитися від виступів під прапором України – точніше, нас змушують до цього. Ми приймаємо це рішення з великим жалем – але у нас просто немає іншого вибору», – зазначив він.

Як повідомлялося, 7 вересня минулого року слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олейникова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

7 вересня Олейников звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

19 вересня стало відомо, що Денису Олейникову та його родині невідомі погрожують фізичною розправою, якщо він не припинить випуск та розпродажі футболок «Спасибо жителям Донбасса».

20 вересня УБОЗ заблокував сайт компанії.

21 вересня Олейников виїхав з родиною з України.

90