Саботаж із боку “ДНР” унеможливив ремонт пошкоджених ділянок Південно-Донбаського водогону — СЦКК

21 Вересня 2017, 17:05

Через постійні обстріли з боку бойовиків працює лише одна з двох гілок Південно-Донбаського водогону. Через великі пошкодження, водогін здатен забезпечувати тільки мінімальні потреби цивільного населення регіону. Про це повідомляє Українська сторона СЦКК.

Згідно з повідомленням, «Компанія «Вода Донбасу» постійно направляє до СЦКК заявки на забезпечення безпечного виконання ремонтно-відновлювальних робіт на магістральних водогонах.

Читайте також: Водна система Донбасу: єдина артерія живлення

«Ремонту потребують пошкоджені ділянки, які розташовані в так званій «сірій зоні». Зокрема, ділянка магістрального водогону, яка розташована між Донецькою фільтрувальною станцією та містом Авдіївка. А також ділянка в районі промислової зони міста Авдіївка та Ясинуватського «посту ДАІ». По кожному зверненню українською стороною СЦКК в найкоротші строки були отримані гарантії безпеки від Збройних Сил України та надіслані відповідні звернення російській стороні СЦКК щодо сприяння в отриманні письмових гарантій безпеки від представників ОРДО. Але всі ці заявки керівництво ОРДО ігнорує», – йдеться у повідомленні.

Українська сторона СЦКК підкреслює, що такими діями керівництво ОРДО в черговий раз підтверджує своє ігнорування інтересів цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення та незацікавленість у відновленні цивільної інфраструктури Донбасу

Нагадаємо, у червні після обстрілів терористів ремонтні бригади відновили пуско-налагоджувальні роботи на Південно-Донбаському водоводі.

Також повідомлялося, що наприкінці серпня ремонтні бригади закінчили ремонт ділянки водоводу діаметром 900 мм «Горлівка-Торецьк» поблизу шахти імені Гагарина, який було пошкоджено у лютому унаслідок бойових дій.