НОВИНИ

У зоні АТО завершили ремонтувати водовід "Горлівка-Торецьк", який був пошкоджений обстрілами у лютому

Відновлення сталого водопостачання дозволить майже 35 тисячам мешканців Торецька та селищ в «сірій зоні» забути про жорсткий графік водопостачання (дві години на добу).

Ремонтні бригади закінчили ремонт ділянки водоводу діаметром 900 мм «Горлівка-Торецьк» поблизу шахти імені Гагарина, який було пошкоджено у лютому унаслідок бойових дій. Про це повідомили у Спільному Центрі контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

У СЦКК зазначили, що із пожкодженої ділянки на землю щоденно витікало від 14 до 15 тисяч метрів кубічних питної води. Більша її частина затоплювала підвальні приміщення жителів приватного сектора селища Південне (колишнє Ленінське). Також вода потрапляла в підземні виробки непрацюючої шахти імені Гагаріна, виштовхуючи на поверхню вибухонебезпечний метан, який також потрапляв в підвали житлових будинків жителів селища

"Відновлення сталого водопостачання дозволить майже 35 тисячам мешканців Торецька та селищ в «сірій зоні» забути про жорсткий графік водопостачання (дві години на добу), який було запроваджено протягом останніх декількох місяців, підвищить спроможності міста якісніше підготуватися до осінньо-зимового періоду, а промисловим підприємствам Торецьку та району провернутися до звичного режиму роботи", - йдеться у повідомленні.

​Нагадаємо, у Торецьку через затоплення шахт імені Артема і Південної на поверхню піднімається метан, який далі потрапляє в підвали будинків, що може призвести до вибуху і отруєння людей. У СЦКК попередили про загрозу двох техногенних катастроф 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.