Рух опору капітуляції висунув вимоги до команди Зеленського

13 Квітня 2020, 14:06

Рух опору капітуляції висунув ряд вимог до команди президента Володимира Зеленського. Про це йдеться у заяві організації. 

 

Зокрема, йдеться про наступні вимоги:

 

1. Невідкладне прийняття "Антиколомойського закону".
2. Негайна і остаточна відмова від переговорів про створення “Консультативної Ради” з “ЛДНР” в рамках ТКГ, а також відкликання підписів А. Єрмака і Л. Кучми під протоколом від 11 березня 2020 року.
3. Негайне звільнення з посади керівника ОПУ А. Єрмака та розслідування його протиправної діяльності.
4. Впровадження адекватних карантинних заходів, які б відповідали Конституції України.
5. Припинення політичних репресій, негайне звільнення підозрюваних у "справі Шеремета".

 

"Ігнорування цих вимог та подальші дії владної команди в інтересах Росії, на тлі інших викликів і загроз, призведуть до масштабної дестабілізації в Україні. Аби вберегти нашу державу від таких потрясінь, ми залишаємо за собою право розпочати кампанію за дострокове припинення повноважень президента Зеленського та Верховної Ради України дев’ятого скликання. Рух опору капітуляції закликає усі державницькі сили у Верховній Раді та поза парламентом сформувати спільну платформу для порятунку держави від капітуляції та соціально-економічного колапсу", – йдеться у заяві. 

 

Там додають, що наразі "Зеленський і його команда поставили Україну на межу дефолту.". 

 

"Напруга викликана пандемією, дефолтом, економічними та соціальними наслідками, капітуляція перед агресором та репресії проти патріотичного руху є складовими одного плану, мета якого – повернення України в орбіту Москви. Ці руйнівні процеси розвиваються синхронно і надто швидко", – йдеться у заяві.