Reuters: США вирішили запровадити нові санкції проти російських олігархів

5 Квітня 2018, 08:21

США планують запровадити нові санкції проти олігархів Росії за законом, спрямованим проти ймовірного втручання Москви у вибори в США в 2016 році. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

 

"Відповідне рішення може вплинути на людей, наближених до президента РФ Владіміра Путіна, воно відображає бажання США залучити Росію за можливе втручання у вибори, яке Москва заперечує",– йдеться в повідомленні.

 

За даними агентства, санкції будуть оголошені вже в четвер, 5 квітня.

 

"Вони продовжать рішення від 15 березня, коли США ввели санкції проти 19 людей та п'яти структур, у тому числі російських розвідувальних служб, яких звинувачують в кібератаках, що тривають не менше двох років", – зазначається в повідомленні.

 

Водночас у Вашингтоні не коментують питання щодо запровадження санкцій на цьому тижні.

 

Як повідомлялося, 15 березня Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки розширило санкційний список проти Росії, увівши обмеження щодо 14 російських осіб та одну організацію. 

 

Нагадаємо, 2 березня президент США Дональд Трамп підписав указ, який на рік продовжує дію санкцій, введених щодо Росії через агресією проти України.

 

16 лютого Сполучені Штати Америки висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Про це повідомляє Міністерство юстиції США. Усі обвинувачені виявилися  працівниками Агентства інтернет-досліджень, що базується в Санкт-Петербурзі. Серед обвинувачених — бізнесмен Євгєній Пригожин, наближений до президента Росії Владіміра Путіна. Пригожина пов'язують з компанією "Агентство інтернет-досліджень»"— "фабрикою тролів", працівники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади. "Агентство інтернет-досліджень", а також компанія Пригожина "Конкорд" згадуються в документах Мін'юсту США.