НОВИНИ

США розширили санкційний список проти Росії

Зазначається, що до списку додали 14 російських осіб та одну організацію, відому як "фабрика тролів".

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки розширило санкційний список проти Росії, увівши обмеження щодо 14 російських осіб та одну організацію. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті Мінфіну США.

 

Зокрема, йде мова про російську компанію "Агентство інтернет-досліджень", що базується у Санкт-Петербурзі.

 

Зазначається, що 12 з перерахованих фізичних осіб пов'язані з так званою "фабрикою тролів", яку США  звинуватили у втручанні в президентські вибори у 2016 році.

 

Нагадаємо, 2 березня президент США Дональд Трамп підписав указ, який на рік продовжує дію санкцій, введених щодо Росії через агресією проти України.

 

Як повідомлялось, 16 лютого Сполучені Штати Америки висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Про це повідомляє Міністерство юстиції США. Усі обвинувачені виявилися  працівниками Агентства інтернет-досліджень, що базується в Санкт-Петербурзі. Серед обвинувачених — бізнесмен Євгєній Пригожин, наближений до президента Росії Владіміра Путіна. Пригожина пов'язують з компанією "Агентство інтернет-досліджень»"— "фабрикою тролів", працівники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади. "Агентство інтернет-досліджень", а також компанія Пригожина "Конкорд" згадуються в документах Мін'юсту США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.