НОВИНИ

Втручання у вибори США. У списку підозрюваних опинилися 13 громадян Росії — документ

Росіян звинувачують у «змові з метою обдурити Сполучені Штати».

Сполучені Штати Америки висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Про це повідомляє Міністерство юстиції США.

 

Росіян звинувачують у «змові з метою обдурити Сполучені Штати».

 

Усі обвинувачені є працівниками Агентства інтернет-досліджень, що базується в Санкт-Петербурзі. Серед обвинувачених — бізнесмен Євгєній Пригожин, наближений до президента Росії Владіміра Путіна. Пригожина пов'язують з компанією «Агентство інтернет-досліджень» — «фабрикою тролів», працівники якої пишуть платні коментарі на підтримку російської влади. «Агентство інтернет-досліджень», а також компанія Пригожина «Конкорд» згадуються в документах Мін'юсту США.

 

Також у списку підозрюваних — Міхаїл Бистров, Міхаїл Бурчик, Алєксандра Крилова, Сєргєй Полозов, Анна Богачова, Марія Бовда, Роберт Бовда, Аслан Джейхун, Вадім Подкопаєв, Глієб Васільчєнко, Іріна Кавєрзіна та Владімір Венков.

 

 

Нагадаємо, раніше голова Центрального розвідувального управління США Майк Помпео запідозрив Росію у нових спробах впливу на вибори в США.

 

Як відомо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві. Розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.